Naujienos

KIGSA Naujienos

Skaityti daugiau...Rugsėjo 14 - 16 dienomis vyko ko gero reikšmingiausias metų renginys grožio specialistams - Pasaulinis čempionatas „OMC HAIRWORLD PARIS 2019“. Kaip ir kiekvienais metais, Lietuvą atstovavo „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ delegacija, sudaryta iš savo srities profesionalų. Šiemet lietuvių meistrai varžėsi moteriškų šukuosenų, vyriškų kirpimų bei natūralių antakių dizaino srityse. Smalsu sužinoti kaip jiems sekėsi? Tuomet skaitykite toliau!

Skaityti daugiau...„Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ 10-ties metų veiklos proga visus kviečia į šį šventinį renginį - „Mūsų dienos kaip šventė“! Renginio metu žiūrovų laukia teatralizuoti mini pristatymai scenoje iki 3min. Tai bus ne konkursas, o fiesta!

Renginyje gali dalyvauti visi norintys pademonstruoti savo talentą įvairiais būdais - šukuosenų ir makiažų šou, kūno tapyba, drabužių kolekcijų pristatymu, šokių pasirodymu, muzikiniu sveikinimu ir t.t. Konkrečios pasirodymų temos nėra - kūrybai suteikiama visiška laisvė!

Skaityti daugiau...„Antakių dizaino rugties reglamentas OMC čempionate“ (teorija + praktika)

Lapkričio 15 d. (penktadienis)

Ø  Tai mokymai vizažistams, kosmetologams bei antakių dizaino specialistams, norintiems tobulėti savo srityje bei svarstantiems dalyvauti antakių dizaino čempionatuose;

Ø  Tai išskirtinė galimybė sužinoti visą naudingą informaciją apie antakių dizaino čempionato reikalavimus tiesiai iš šios rungties aukso prizininkės lūpų;

Skaityti daugiau...

Šiemet „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ švenčia savo veiklos 10-metį! Ši asociacija vienija kirpėjus, vizažistus, manikiūrininkus ir kitus grožio srities specialistus visoje Lietuvoje!

Skaityti daugiau...Maloniai kviečiame atvyki į grožio parodos „Pelenė 2019“ pagrindinės salės nr. 5 renginių zoną, kur visas tris parodos dienas jūsų lauks daugybė informatyvių pranešimų apie grožį, stilių ir madą, iš geriausių grožio specialistų Lietuvoje!

Puslapis 1 iš 19

Paieška

Youtube

Facebook

Svarbu

Foto konkursas METŲ KIRPĖJAS 2020 - REGISTRACIJA

Metų kirpėjas 2020Foto konkursas „Metų kirpėjas 2020“ tai jau tradicija tapęs konkursas, skirtas plaukų specialistams, norintiems pademonstruoti savo talentą ir meninius sugebėjimus.

Šiemet konkursantai galės varžytis net 9-iose kategorijose:

Artėjantys Renginiai

Informaciniai partneriai

Informacija

"Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija"
Įmonės kodas: 302328949
Adresas: Ariogalos g. 40-3, 48337 Kaunas
A/s: LT86 7300 0101 1566 7128, AB Swedbank
el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Asociacijos prezidentė: Jolanta Mačiulienė (tel. 8 687 29463)

OMC