Svarbu

Konkursai ir seminarai

Skaityti daugiau...

Šiemet „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ švenčia savo veiklos 10-metį! Ši asociacija vienija kirpėjus, vizažistus, manikiūrininkus ir kitus grožio srities specialistus visoje Lietuvoje!

Skaityti daugiau...Pažintis su Steven Vincent Mitchell ir jo kūryba bei žmona Jolanta Mitchell išsirutuliojo į naujo formato renginį - kūrybos stuvyklą „Circle“.

Kodėl „Circle“ („ratas“)? Ratas - tai mūsų minčių, jausmų, gyvasties, emocijų, spalvų mišinys, susidedantis iš mažų dalelių. Sukurtas spinduliuoti, kūrybinis, leidžiantis save išreikšti ar reprezentuoti savaip, priimantis į save, o ne atstumiantis nuo savęs. Jis pildosi mumis ir plečiasi, apimdamas naujas erdves ir žmones...

Kviečiame visus grožio specialistus, norinčius įkristi į gilų kūrybos labirintą, pasižymėti šią datą savo darbo kalendoriuose. Kas tai? Tai nauja erdvė, nauju formatu jūsų kūrybai - dirbsime pasirinktinai individualiai arba komandoje -kirpėjas/plaukų stilistas ir (ar) vizažo/grimo specialistas. Įvaizdis bus kuriamas pagal pasirinktą Steven Vincent Mitchell paveikslą, iš kurio reikės atlikti užduotį.

Tikslas - atlikti kuo artimesnę improvizaciją - sukurti įvaizdį modeliui, iš vieno jūsų pasirinkto Steven Vincent Mitchell paveikslo.

INFORMACIJA:
Vieta: Kernavė, „Bardo“ galerija.
Data: 2019 08 15 d.
Laikas: 10.00 - 19.00 val.
Dalyvio mokestis (1 asm.): 70 eur.
Vertinimo komisija: Steven Vincent Mitchell ir Jolanta Mitchell -„Bardo“ galerijos įkūrėjai, savininkai, menininkai.
Bus išrinktas geriausias darbas ir apdovanotas autorine „Bardo“ knyga su autoriaus dedikacija. Visi Art camp dalyviai gaus vardinius sertifikatus.
Papildoma informacija:
• Dirbs profesionalus fotografas, bus kuriamas promo filmukas;
• Kiekvienas dalyvis turi pasirūpinti savo modeliu ir darbo priemonėmis. Kuriamas įvaizdis turi būti apgalvotas iš anksto. Galima atsivežti iš anksto pasiruoštus rekvizitus, įvairius butaforinius priedus ir t.t.

DAUGIAU INFORMACIJOS:
Tel.: 8 687 29 463
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

REGISTRACIJOS ANKETĄ RASITE ČIA!

Paieška

Youtube

Facebook

Svarbu

KIGSA veiklos 10-mečio šventė

Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija

Šiemet „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ švenčia savo veiklos 10-metį! Ši asociacija vienija kirpėjus, vizažistus, manikiūrininkus ir kitus grožio srities specialistus visoje Lietuvoje!

Artėjantys Renginiai

Informaciniai partneriai

Informacija

"Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija"
Įmonės kodas: 302328949
Adresas: Ariogalos g. 40-3, 48337 Kaunas
A/s: LT86 7300 0101 1566 7128, AB Swedbank
el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Asociacijos prezidentė: Jolanta Mačiulienė (tel. 8 687 29463)

OMC